Як закрити рахунок в Польському банку

Як закрити рахунок в Польському банку
Поділіться цікавим

Ви втомилися від свого банку ? Можливо ви виїхали з Польщі і рахунок в банку вам вже не потрібний? Вам не подобається що нові кдієнти отримують кращі умови ? А може ви хочете скористатися з бонусу за відкриття рахунку в інному банку. Закрити рахунок не скдадно, зробити це можна і перебувачи закордоном, варто лише все зробити правильно.

Як закрити рахунок в Польському банку

Нещодавно я пояснила як відкрити разунок в Польсткому банку, на що потрібно звернути увагу при вілкритті рахунку. Але відомо що ринок зміняється і наші потреби також, часто буває так що за рахунок який ви відкрили приходиться платити. Тому логічно що ви вирішете змінити банк або просто закрити рахунок.

Для закриття рахунку потрібно розірвати підптсаний раніше договір з банком. Зазвичай умову розірвання договору, прописані маленьким шрифтом на кінці договору, адже кожний банк не охоче прощається з своїми клієнтами. Зробити це можна на декілька способів:

  • особисто в віділені вашого банку- для цього потрібно звернутися до найближчого відділення банку з проханням про закриття вашого разунку, на місці підписати всі необхідні документи які підготує працівник банку. З при собі також необхідно мати документ паспорт або карту побиту.
  • вислати лист почною – лист можна написати самостійно, або пошукати шаблон для закриття рахунку в інтернеті
  • через інфолінію банку – для цього варто пригадати всі дані до ідентифікації вас як клієнта в банку (теле код)
  • в інтернеті – це найзручніший спосіб для закриття рахунку, але на даний час не всі банки дають можливість закрити рахунок за допомогою власного кабінету банку.

Читайте також: Як відкрити рахунок в польському банку

Про що варто памятати закриваючи рахунок в Польському банку

Закрити рахунок в банку є досить просто дял цього потрібно повідомити банк про це та почекати визначений термін на його закриття. Та перед розірванням договору варто зайти на свій рахунок та скопіювати собі всю історію операцій від початку відкриття рахунку.

Також варто завантажити важливі підтвердження оплат, наприклад оплата за кредит, кварплати оплата за документи та інші які можуть бути важливі для вас.

Перед закриттям рахунку, варто вислати залишок грошей на інший банківський рахунок або виплатити їх в банкоматі чи віділені банку. Це зазвичай дешевше ніж банк буде робити переказ грошей на вказаний вами рахунок.

Зверніть увагу, що вам потрібно оставити суму грошей яка покриє оплати за рахунок під час його закриття (зазвичай оплата за один місяць). Як що залишок на рухунку не покриє витрат, на рухунку отворюється мінус, в такому випадку ваш рахунок не закриють а оплата за нього буде нараховуватися дальше.

Перед закриттям рахунку зверніть увагу чи не не є він повязаний з іншими рахунками. Наприклад окрім основного рахунку ви можете мати декілька допоміжних і під час закриття основного, ви втратите доступ до всіх.

Памятайте, що закрити потрібно не лише рахунок алк і карти які були видані. Як що ви йього не зробите, банк може нараховувати вам оплати за карту.

Читайте також: Як вигідно переказати кошти з Польщі до України

Які обмеження що до закриття рахунку в Польських банках

Щоб приготовити та подати заяву про закриття рахунку до банку вам знадобиться декілька хвилин. Але разунок зазвичай не щакривається в моменті подання заяви. Стандартрий час закриття рахунку – 30 днів, деякі банки скоротили цей час до 14 днів, бувають випадки що рахунок можна закрити відразу. Щоб дізнатися скільки потрібно буде чекати вам на закриття рахунку варто переглянути умову яку ви отримали під час відкриття вашого рахунку.

Після того як мине 30 днів від подання заяви про закриття рахунку, не обхідно перевірити чи ваш рахунок і справді є закритий. Як що ні то звернутися до банку, в цьому питанні.

Бувають ситуації при яких закривати рахунок є досить не вигідно. Наприклад як що ви відкили свій рахунок підчас акції, де за відкриття рахунку оьримали грошува винагороду або інший подарунок, а після цього відразу хочете закрити цей рахунок. Банк може накласти на вас штраф в розмірі навіть до декілька тис. зл. Іншим прикладом є якщо рахунок був відкритий підчас отримання кредиту, щоб зменшити опрнцентовання, закриття рахунку може бути повязене з збільшенням процентів по кредиті якщо він ще не сплачений.

Читайте також:

Бізнес в Польщі: в яких випадхах можна його не реєструвати

Понаднормові години робота в нічних годинах та в вихідні в Польщі, все що потрібно знати

Umowa zlecenie: на що варто звернути увангу

close

Приєднайтесь до Мене

Підписуйтесь на мою розсилку та приєднуйтесь до інших підписників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *