Як відкрити рахунок в польському банку

Як відкрити рахунок в польському банку
Поділіться цікавим

В нашому повсякденому житті рахунок в банку, карта дебитова, карта кридитова, депозит чи інші банківські продукти чимось повсякденим. Тому іноземці які проживають в Польщі, але не тільки відкривають приватні рахунки в банку.

Рахунок в банку робить ваше життя комфортнішим, особливо зараз в часах коронавірусу, коли більшіть магазинів не приймають готівки а все біль ше товарів та послуг ми замовляємо в інтернеті. На що варто звернути увагу при відкритті особистого рахунку в банку, хто і в якому банку може відкрити рахунок ? Який особистий рахунок найкращий? Чи можна знайти сьогодні і справді безкоштовний рахунок?

Читайте також: Як вигідно переказати кошти з Польщі до України

Як відкрити рахунок в польському банку, та які документи для цього потрібні

Процедура відкриття рахунку в усіх банках є досить простою, для цього вам потрібно буде звернутися до найближчого віділення обраного вами банку. Іноземці котрі не проживать в Польщі, мають можливість відкрити рахунок в банку.

Для відкриття рахунку вам не обхідно мати біометричний паспорт, звичайний паспорт в якому є віза або карту побиту (тимчасова, резидента чи на постійне перебування), додатково для відкриття рахунку потрібно мати документ що засвідчує вашу повязаність з Польщою працівникові банку потрібно приставити один з документів:

У деяких банках для відкриття рахунку є обовязковий номер PESEL, хоча офіційно в Польщі не має закону котрий вимагає наявність цього номеру в інозенців. Деякі банки наприклад – mBank відкриває разунок для іноземців котрі мають карту побиту. А наприклад в Bank Milenium може відкрити рахунок кожний бажаючий.

Щоб відкрити рахунок потрібно прийти в будь-яке відділення обраного вами банку й звернутися до персоналу з проханням допомогти у відкритті рахунку. Хоча всі банки пропонують на своїй сторінці відкриття рахунку через інтернет або через курєра, нажаль ця послуга доступна лише для громадян Євро Союзу. Та щоб зекономити час ви можете зайти на сторінку банку і заповнити анкету з всіма даними, а привізиті в банку лише підтвердити цю інформацію.

При заповнені даних необхілно подати адрес куди буде вислано вашу платіжну карту (оскільки карта є іменна), як що в вас не має такого адресу варто поцікавитися чи можна забрати карту в віділені після того як вона буде готова, абоє чи є можливість вислання її на Україну. після отримання карту необхідно активувати, це можна зробити в інтернеті або позвонивши на інфолінію вашого банку.

У більшості банків персонал розмовляє на англійській, але також в деяких банках працівники можуть спілкуватися з вами на українській чи російській мові. Тому як що ви не достатньо добре знаєте польську мову, це не повинно бути проблемою.

Читайте також: Як купити та зареєструвати Авто в Польщі

На що варто звернути увагу при виборі банку

На сьогодгішній день рахунок котрий буде абсолютно безкоштовний не існує. Але на можна обрати рахунок за основні послуги якого не потрібно буде платити.

І саме ці параметри слід аналізувати при виборі рахунку. Ось перелік основних оплат:

 • оплата за відкриття та обслугу рахунку;
 • комісія за видання та обслугу платіжної карти;
 • комісія за виплату готівки з банкомату в Польщі;
 • комісія за вплату готівки в віділені банку;
 • комісія за вплату готівки в вплатоматі в Польщі;
 • оплата за звичайні грошові перекази;
 • комісія за операції в іноземних валютах.

Найбільшої популярності сереж нашиї громадян є банк MILENIUM та PKO BANK POLSKI. Проаналізуємо пропозиції цих банків та інших банків.

BNP PARIBAS – KONTO OTWARTE NA CIEBIE

 • оплата за обслугу платіжної карти – 3 зл. як що в місяці не будо виконано як мінімум одна операція безготівкова, для осіб в віку 18-26 років карта безкоштовна.
 • оплата за виплату з банкомату готівки (інших як BGŻ BNP Paribas, Planet Cash) – 5 зл.

Taryfa opat i prowizji

mBANK – eKONTO OSOBISTE

 • оплата за обслугу платіжної карти – 7 зл. як що в місяці не будо виконано як мінімум одна операція безготівкова;
 • оплата за виплату з банкомату готівки – 1,3 зл., як що виплачено менше як 100 зл. одноразово

Taryfa prowizji i opłat

BANK MILLENNIUM-KONTO 360°

 • оплата за обслугу разунку – 8 зл. за кожний місяць в якому на конто не поступило мінімум 1 000 зл.
 • оплата за обслугу платіжної карти – 7 зл. за кожний місяць в якому на конто не поступило мінімум 1 000 зл. та не буде виконано хочаб однієї безготівкової операції.
 • оплата за виплату з банкомату готівки (інших банкоматах)- 5 зл. за кожну операцію, як що на рахунок не поступило мінімум 1 000 зл. та не була здійснена хочаб одна безготівкова операція.

Taryfa prowizji i opłat

KONTO ZA ZERO – PKO BANK POLSKI

 • оплата за обслугу платіжної карти –5 зл. як що в місяці ви не виконуєте як мінімум 5 безготівкових операцій;
 • оплата за виплату з банкомату готівки (інших банкоматах) – 10 зл.

Taryfa prowizji i opłat

GETIN BANK PROSTE ZASADY

 • оплата за обслугу платіжної карти – 8 зл. як що в місяці не будо виконано як мінімум одна операція безготівкова.

Taryfa prowizji i opłat

Окрім вище переразованих параметрів котрі повязані з різними оплатами можна взяти до уваги також:

 • доступні способи оплати – Google Pay, Apple Pay, Blik, Masterpass, Visa Checkout тощо;
 • можливість відкриття додаткових рахунків – валютні, ощадні, брокерські, депозити, рахунок для неповнолітніх, кредити та інше;
 • акція при відкритті рахунку (наприклад грошовий бонус)
 • можливість повної обслуги рахунку через мобільну аплікація або онлайн кабінет банку.

Важливо. Два Польські банки мають свої дочірні відділення в Україні, до таких відноситься  польські банк РКО Bank Polski (материнський банк Кредобанку) і Getin Noble Bank (материнський банк Ідея-банку). Це може бути вигідно для переказу коштів на Україну.

Як що ця інформація буда для вас корисною поділіться нею на своїй сторінці в Facebook, Instagram або інших соціальних мережах

Читайте також: 

Медиче страхування в Польщі

Відпустка в Польщі. Які види відпусток існують та як правильно їх оформити

Як стати Приватним Підриємцем в Польщі

close

Приєднайтесь до Мене

Підписуйтесь на мою розсилку та приєднуйтесь до інших підписників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *