Karta warszawiaka- або як економити в Варшаві

Karta warszawiaka- або як економити в Варшаві
Поділіться цікавим

До 2.04.2020 року необхідно скласти PIT-37 (податкова декларація) за 2019 рік, для осіб які працюють в Польщі і є її податковими резидентами. Тож як що ви Проживаєте в Варшаві і сплачуєте тут податки, ви має мождивість виробити для себе – Kartu Warszawiaka та для своїх дітей Karta Młodego Warszawiaka. Карта дає можливість користуватися знижками в громадському транспорті та багато інших знижок.

Karta warszawiaka це посуті голограм який можні завантажити на один з докунентів, що приймає ZTM, наприклад Karta Miejska або студенький квиток. Карту можуть зробити як Поляки так і іноземці які платять податки в Варшаві. Зробити її досить просто і займає це ок. 15 хвилин.

Читайте також: Як розрахувати PIT в Польщі, за 2019 рік ? 

Карта дає можливість знижок не лише на проїзд в громажському транпорті, а також ви зможете купити білет в театри, на басейн скористатися з мовних курсів та багато чого іншого зі знижкою. Перелік всіх знижок – http://karta.um.warszawa.pl/katalog .

Як отримати Kartu Warszawiaka ?

Karta Warszawiaka і Młodego Warszawiaka є безкоштовною, для її виготовлення необхідно звернутися до пункту обслуги пасажира ZTM w Warszawie. Документи які є необхідні для виробення карти:

  • запонена анкета (wniosek), зелений- як що ви робите карту індивідуально; голубий- для родини та оранжувий- для родини які мають троє та більше дітей.
  • необхідно мати при собі документ посвідчення особи
  • копію першої сторінки декдарації PIT , а також UPO підтвердження вислання декларації до податкової
  • візьміть з собою проїздний (Kartu Miejsku ), студенський або інший електроний носник білету
  • фото
  • документи дітей: паспорт або свідоцтво про народження (як що ви робите сімейну карту).

Подати заяву на виробденн карти можна через інтернет але забрати її можна лише особисто в пункті ZTM .

Читайте також: Certyfikat rezydencji podatkowej – що це Чи потрібен він мені ? 

Як користуватися картою

Як що ви хочете скористатися зі знижки по карті необхідно перед покупкою повідоми номер карти або наблизити її до мобільного пристрою, який зчитає її в електроному виді. Перевірка авторизації здійснюється через спеціальний додаток. Якщо ви щось купуєте онлайн, можна ввести номер карти самостійно в зазначеному місці. Партнер програми отримає інформацію про наявність права і терміні дії карти, а ви зможете заощадити.

Читайте також:

Робота підчас декрету в Польщі. Або як отримати навіть 180 % зарплати ?

Як стати Приватним Підриємцем в Польщі 

Медиче страхування в Польщі 

Як купити та зареєструвати Авто в Польщі 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *