Робота під час декрету в Польщі. Або як отримати навіть 180 % зарплати ?

Поділіться цікавим

В сучасному світі важко знайти жінку, котра сидить з дитиною декілька років. Все більше поспішає повернутися на роботу якомога скоріше після пологів.

В Польщі, декретна відпустка ділиться на:

urlopie macierzyńskim – материнська відрустка – тривалістю 20 тижнів ( 6 з яких можна використати перед планованим терміном родів), це відпустка для догляду за малюком та відновлення здоровя жінки після пологів. Тому мама має обовязок використати 14 тижнів відпустки а що залишиться може використати тато дитини.

urlop rodzicielski – батьківська відпустка – тривалість відпустки 32 тижні, використати його може як мати так і батько дитини, або поділити на частини.

urlop wychowawczy – це 36 додаткових місяців для догляду за дитиною, з яких один місяць повинен використати другий з батьків. Ця відпустка зазвичай є бежкоштовною (вийнятком є нихький дохід сім’ї, менше 504 зл на людину).

Читайте також: Як повернути податок на дітей з PIT за 2019 рік

Як збільшити свій дохід в декреті навіть до 180 % ?

Далеко не всі знають про таку можливість, що у Польщі декрет можна поєднати з роботою на підставі Договору Доручення (Umowa Zlecenie) або Договору Підряду (Umowa o Dzieło), без обемежень в робочих годинах. Трудовим кодексом ( Kodeks pracy) це дозволяє, оскільки стосується він лише трудових договорів.

Важливо. Хоча трудовим кодексом не забороненно підписуваня додатково цивільно-трудові договори, але обовязки працівника який уккоадає такий договір, повинні радикально відрізнятися від тих, які здійснюються на підставі трудового договору. Крім того, це співвідношення не повинно містити функції, призначені на трудові відносини і не може привести до так званої. «Обійти закон.»

Читайте також: Допомога сім’ям з дітьми в Польщі 2019-2020, хто може її отримати

Як це виглядає на практиці ?

Одже навіть на наступний день після пологів жінка може розпочати роботу на підставі договору доручення, як у свого працедавця так і в будь якого іншого на ринку. Як що декретні виплати які ви отримуєте не є менші як мінімальна зарплата, вам не прийдеться сплачувати додаткових податків до ZUS. Вигідно це і роботодавцю бо він в свою чергу не платить за вас високих податків. Час роботи чи розмір заробітноїплати в цій ситуації не обмежується.

Звичайно такий варянт не кожному підійде, але як що у вас робота яку можна виконувати з “дитиною на руках” то це – ідеальний варянт для вас, отримувати під час декрету навіть 180 % зарплати.

Важливо. Як що жінка має карту побиту від роботи, то має мождивість працювати лише в свого працедавця.

Читайте також: Медиче страхування в Польщі

Коли можна повернутися на роботу на підставі трудового договору ?

У випадку повернення на роботу на підставі Трудового Договору існують обмедення. У день народження дитини жінка автоматично починає декретну відпустку, тривалість якої залежить від кількості народжених дітей, під час одних пологів:

  • одна дитина- 20 тижнів;
  • двоє дітей – 31 тиждень;
  • троє – 33 тижні;
  • четверо – 35 тижнів;
  • п’ятеро і більше – 37 тижнів.

На протязі цього часу жінка отримує 100 % заробітної плати. Піти в декретну відпустку є мождивість ще перед народженям дитини, отже майбутня мама може використати 6 тижнів відпустки ще перед планованим терміном родів.

Після родів жінка має обовязково використати 14 тижнів відпустки , а наступні 6 може використати батько дитини (при умові як що він має страхівку NFZ). Мама в цей період може повернутися на роботу.

Читайте також:

Із декрету в декрет. Нова вагітність у декретній відпустці

Baby Box або Пакунок для кожного варшавського малюка

Лікарняне для догляду за мамою після родів. Чи це можливо ?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *